Polis Memurlarına Mukavemet Eden 3 Kişi Tutuklandı

Haber Tarihi : 21.02.2018 11:30:21 Osmaneli’de meskûn mahalde alkol aldıkları için kendilerine uyaran polis memurlarına saldırdıkları ve kamu malına zarar verdikleri iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişi tutuklandı.
A +   A -

Edinilen bilgiye göre 155 polis imdat hattına, Sakarya nehri kenarı mesire alanında alkol alan ve çevreye rahatsızlık veren şahıslar olduğu ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri sevk edildi. Meskûn mahalde alkol almamaları konusunda uyarılan şüpheliler, görevli polis memuruna saldırmaya çalıştı. Olay yerine çağrılan takviye kuvvet ile polislerin gözaltına almasına direnen şahıslar etkisiz hale getirildi.

Gözaltına alınan F.B., F.B. ve S.Ş. emniyetteki işlemlerinin ardından, polise görevini yaptırmamak için direnme, görevli memura mukavemet, suçlaması ile Osmaneli Adliyesi’ne sevk edildi. Adliyedeki ifadelerinin ardından şüpheliler, çıkarıldıkları mahkemece görevli polis memurlarına mukavemet ve kamu malına zarar verme suçlarından tutuklanarak Bilecik M Tipi Ceza Evine sevk edildi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !