Saadet Partisi‘nden Üçü Bir Arada

Haber Tarihi : 02.05.2011 Bilecik‘in Bozüyük ilçesinde, Saadet Partisi‘nin seçim bürosu açılırken, milletvekili adayları da tanıtıldı. Ayrıca olağan genel kurul yapıldı.
A +   A -

Yeni Mahalle Cami Caddesi‘nde düzenlenen törenlere Bursa milletvekili adayı Salih Berber, Eskişehir milletvekili adayları Fesih Bingöl, Hamdi Özayvaz, Halit Öz, Bilecik milletvekili adayları İbrahim Meral ve Turgay Ordu, Eskişehir İl Başkanı Erdoğan Saran, Bilecik İl Başkanı Mehmet Sargın ile partililer katıldı.

Milletvekili adayı Salih Berber, Saadet‘ten başka hiçbir partinin Avrupa‘sız ve Amerika‘sız yapamayacağını iddia ederek, "Komünizm çöktü. Batı çöküyor. Bize muhtaçlar. Düşünebiliyor musunuz, batı ne hale geldi! Bütün hazinelerin anahtarı bizde, bu hazineleri biz açacağız. Rabbim nasip edecek, dünya bizim kalbimizde atacak. Bizim beynimizde çalışacak. Refah gelecek, saadet gelecek, bolluk gelecek. Dünyanın dört bir yanında aç ve sefil insanlar var. Ben avukatım. Adliyenin içindeyim. Şu anda çetelerin elinde inleyen insanlar var. Boşanma davaları zirve yapmış. 10 dosyadan 7‘si boşanma davasıdır. Evine ekmek götüremeyen insanın kapısına icra gidiyor. Çoğu araziye ipotek konmuş. Müslümanın kurbanı dahi angus olarak yurt dışından ithal ediliyor. Böyle durumlar ile karşı karşıyayız. Çöplüklerden çöp yerine parçalanmış insanların kol ve bacaklarını topluyoruz. Evini terk eden kızlar, kaçırılan kızlar, öldürülen insanlar var. Bu gidişat nereye?" diye konuştu.

Konuşmaların ardından yapılan seçimlerde tek aday olan Mustafa Acet, 24 üyenin oyunu alarak ilçe başkanlığına seçildi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !