Selim Yağcı'nın Seçim Değerlendirmesi

Haber Tarihi : 24.06.2018 21:39:18 Bilecik’te kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti Bilecik Milletvekili seçilen Selim Yağcı, ilk görüşlerini İHA muhabirine değerlendirdi.
A +   A -

AK Parti Bilecik Milletvekili seçilen Selim Yağcı, seçimleri talip ettiği AK Parti İl Başkanlığı binasında İHA muhabirine yaptığı açılamada, seçimlerinin önemine değindi. Yağcı, "Ben öncelikle bu seçimin büyük galibi her zamanki gibi milletimiz. Gerçekten devletimizin kendisine ne zaman ihtiyacı olursa, milletimiz hassas terazisiyle en doğru ölçeği ortaya koyuyor. Bu defa da yine istikrarından, istiklalinden yana görüşünü ortaya koydu. AK Partiyle, Recep Tayyip Erdoğan’la 2023, 2053 hedeflerine devam noktasında iradeyi ortaya koydu. Bilecik’imizde milletimizin genel temayüllü ayak uydurdu. Şuan ki ortalamalara göre yüzde 52 ile Recep Tayyip Erdoğan dedi.

Biz Bilecik’te biraz buruğuz. Biz bu işe başlarken 2 de 2 sloganıyla yola çıktık ve 2 de 2 vakti diye çıkmıştık. Ben şu anda göründüğü itibari ile bir AK Parti bir Cumhuriyet Halk Partisi görülüyor. Bu noktada çok değerli milletvekili kardeşimiz Halil Eldemir beye tüm çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Birlikte güzel bir seçim atmosferini gerçekleştirdik. Biz onlardan almış olduğumuz bayrağı şehrimiz adına en üst noktalara çıkarma konusunda büyük çaba sarf edeceğiz, gayret göstereceğiz. Şehrimizin ihtiyaçlarını giderme konusunda" dedi.