Selman Aydeniz Adaylığını Açıkladı

Haber Tarihi : 13.03.2018 17:10:21 Bilecik Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlık seçimlerine az bir süre kala Selman Aydeniz, başkanlık için aday olduğunu açıkladı.
A +   A -

Bilecik’te 16 yıldır minibüs işletmeciliği yapan Selman Aydeniz, 19 Mart’ta Kültür Sitesi’nde yapılacak seçimde başkan adayı olduğunu açıkladı.

Aydeniz, yapılacak seçimlerde şimdilik 4 adayın bulunduğunu ve bu adayların kıyasıya bir yarış içine gireceğini belirterek, "Kırgınlığın küslüğün olmadığı bir kongre dilediğini ifade ederek, sen, ben değil ’biz’ anlayışını kendilerine ana hedef olarak seçtik. Yapılacak kongremizin başta şoför arkadaşlarıma ve ilimize hayırlar getirmesini dilerim. Kongremizin saygın bir ortamda dostluk ve kardeşliğin ön plana çıktığı bir seçimin olmasını dilerim. Şimdiden kongreye katılan, oy veren, vermeyen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Güzel bir seçim dilerim. Ben, sen değil ’biz’ anlayışıyla rabbim siz değerli şoför esnafımıza hizmet etmeyi nasip etsin. Biz şoför esnafımızın hizmetkarı olmayı ana hedef olarak seçtik. Seçime girecek diğer aday arkadaşlarıma da başarılar dilerim" dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !