Şeyh Edebali Üniversitesi'nden İftar Yemeği

Haber Tarihi : 31.05.2018 13:08:46 Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Merkez Gülümbe Kampüsünde, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğünce akademik ve idari personellerine iftar yemeği düzenlendi.
A +   A -

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Yemekhanesi’nde düzenlenen iftar yemeğine, Bilecik 2. Jandarma Er Eğitim ve Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Tetik, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof Dr. İbrahim Taş, kurum müdürleri, oda başkanları, akademik ve idari personeller katıldı.

Oruçların açılmasının ve edilen duanın ardından kısa bir açıklamada bulunan Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İbrahim Taş, “Hayır ve hasenatın doruk yaptığı ramazan ayının sizlere, ailelerinize, Bilecik’imize, ülkemize ve tüm islam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyor, hepinize hayırlı ramazanlar ve iftarlar diliyorum. Katılımlarınız için başta protokol üyelerimize ve değerli personelimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.