Sivil Toplum Kuruluşu Üyeleri İftarda Buluştu

Haber Tarihi : 01.06.2018 16:15:41 Bilecik’in Bozüyük ilçesinde faaliyet gösteren dernekler ve Sivil Toplum Kuruluşları üyeleri Kent Konseyi tarafından düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.
A +   A -

Düzenlenen iftar yemeğinde ezanın okunması ile birlikte dualar eşliğinde oruçlar açıldı. İftar yemeğinin ardından konuşan Kent Konseyi Başkanı Osman Tekeli; "Ramazan sofraları paylaştıkça güzelleşir, düzenlemiş olduğumuz bu iftar programına teşrif eden tüm konuklarımıza teşekkür ediyorum. Bozüyük Kent Konseyimiz belediyemiz ve ilçemizdeki her kesimden temsilciler ile Bozüyük için çalışmaya devam etmektedir. Bizler birlikte olduğumuz sürece daha nice güzel ve anlamlı çalışmalara imza atacağız" dedi.

İftar yemeğine AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, Bozüyük Kent Konseyi Başkanı Osman Tekeli, TSO Başkanı Buğra Levent, AK Parti Bozüyük İlçe Başkanı Mesut Çetin, İl Genel Meclisi Üyesi Nizamettin Çam, Mahalle ve Köy Muhtarları, Bozüyük’te faaliyet gösteren dernek başkanları ve STK temsilcileri katıldı.

İC-


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !