Söğüt Belediyesi'nden Ücretsiz İnternet Hizmeti

Haber Tarihi : 11.07.2014 11:22:07 Söğüt Belediyesi tarafından 7 bölgede kullanıcılara ücretsiz internet hizmeti sunuluyor.
A +   A -

Belediye Başkanı Halil Aydoğdu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, belediye olarak halkın, esnafın ve özellikle gençlerin daha modern ortamlarda yaşayabilmesi ve teknolojiden yararlanabilmeleri için ücretsiz internet sistemi kurduklarını bildirdi.
Hükümet Meydanı, belediye binası, Ertuğrulgazi Türbesi, otogar, 100| Yıl Çay Bahçesi, Park 1299 ve Türk Sofrası olmak üzere 7 ana bölgede kullanıcılara ücretsiz internet bağlantısı sunduklarını belirten Aydoğdu, şunları kaydetti:
"Bölgelerin yaklaşık 40 metre çevresine kadar internet erişimi sağlanmaktadır. Belediye olarak halkımızın, esnafımızın ve özellikle gençlerimizin modern çağda daha uygun imkanlarda yaşayabilmesi ve teknoloji nimetinden yararlanabilmesi için sistemi kurmak istedik. Gençlerimiz cep telefonu, tablet PC, notebook veya dizüstü bilgisayarlarıyla bu bölgelerde internete ücretsiz şekilde girebilecekler. 5651 sayılı kanuna göre kayıt altına alınan internet kullanımı filtrelidir."


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !