Söğüt Halkı İftar Sofrasında Buluştu

Haber Tarihi : 08.06.2018 11:48:55 Bilecik Belediyesi tarafından mahallelerde kurulan iftar sofrası bu defa Söğüt’te vatandaşları bir araya getirdi.
A +   A -

Bilecik’te mahalle sakinleri arasında sevgi, kardeşlik ve paylaşma duygularını artırması hedeflenen iftar sofrası devam ediyor. Binlerce kişinin aynı sofrada buluştuğu programa; AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, AK Parti Söğüt İlçe Başkanı Mesut İpek, Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can’ın yanı sıra partililer ve vatandaşlar katıldı.

Oruçların açılması ve duaların edilmesinin ardından konuşma yapan Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, “Söğüt olarak bizleri misafir ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Birlik, beraberlik ve paylaşma soframızı Söğüt’ümüzde kurduk. Cenab-ı Allah birlik ve beraberliğimizi hiçbir zaman bozmasın. Şimdiden Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

AK Parti Söğüt İlçe Başkanı Mesut İpek ise Söğüt’te Ramazan iftarları ile güzel bir geleneğin sürdürüldüğünü belirterek, katkılarından dolayı Belediye Başkanı Nihat Can ve katılımcılara teşekkür etti.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !