Tanrıverdi Bozüyük'te

Haber Tarihi : 14.12.2010 06:22:29 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Hüseyin Tanrıverdi, mahalli idarelerin bir ülkenin aynası olduğunu söyledi.
A +   A -

İl yerel yönetimler toplantısına katılmak üzere Bilecik'e gelen Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu'nu makamında ziyaret etti. Ziyarette milletvekilleri Asım Aykan, Fahrettin Poyraz, AK Parti İl Başkanı Ramazan Kurtulmuş, Bozüyük İlçe Başkanı Harun Orhan Top ve meclis üyeleri de hazır bulundu. Sıcak ve samimi sohbetlerin yapıldığı ziyarette konuşan Tanrıverdi, ''Yerel yönetimler bir ülkenin aynasıdır. Bir ülkede kalkınmışlığı, gelişmişliği ölçmek istiyorsanız, mahalli idarelerin verdiği hizmetlere ve kalitesine bakmak yeterlidir'' dedi.
Tanrıverdi, Bozüyük Belediyesi'nin faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgi aldı. Tanrıverdi, yaklaşan genel seçim öncesinde parti teşkilatlarıyla belediyelerin nasıl daha uyumlu çalışabileceği konusunda fikir alışverişinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Berberoğlu, misafirlerine çini tabak hediye etti.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !