Trafik Haftası Etkinliği Renkli Görüntülere Sahne Oldu

Haber Tarihi : 09.05.2019 16:44:31 Bozüyük ilçesinde Karayolu Trafik Haftası kapsamında, yaya önceliği konulu etkinlik düzenlendi.
A +   A -

Cemalettin Köklü Parkı yanında düzenlenen etkinlikte Trafik Denetleme Büro Amirliği, İlçe Jandarma Trafik Timi, İlçe Sağlık Müdürlüğü, Bozüyük İtfaiyesi personelleri ile ilçede faaliyet gösteren sürücü kurslarının temsilcileri katıldı.

‘Yaya Önceliği’ temalı etkinliğe katılan kurumlarca açılan stantları ziyaret edenlere yönelik çeşitli materyaller hazırlanarak dağıtıldı. Trafik Denetleme Büro Amirliğince hazırlanan standa, özellikle çocuklara yönelik olarak hazırlanan ve üzerinde “Öncelik Yayanın, Öncelik Hayatın” sloganının yer aldığı balon, kalem ve silginin yanı sıra, kırmızı düdük ve çeşitli etiketlere yoğun ilgi gösterildi. Etkinlik sonunda, standları ziyaret eden Saffet Şeker İlk Okulu 3/B sınıfı öğrencileri, polis, jandarma ve itfaiye araçlarına davet edilerek İsmet İnönü Caddesi üzerinde oluşturulan kortejde gezdirildi. Renkli görüntülerin ortaya çıktığı etkinliğe Kaymakam Hasan Yaman, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Serkan Aktay, İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Güner, Belediye Başkan yardımcıları Mahmut Fındık ve Ali Şahinoğlu ile sürücü kursu temsilcileri katıldı.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !