Tüketicileri Koruma ve Tüketiciler Haftası

Haber Tarihi : 20.03.2014 12:29:18 Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Tüketici Hakları Derneği Şube Başkanı Hayrettin Sabırlı, tüketici haklarının korunmasının ülke açısından çok önemli olduğunu belirtti.
A +   A -


Tüketicileri Koruma ve Tüketiciler Haftası sebebi ile bir açıklamaya yapan Sabırlı, yaptıkları çalışmalardan bahsederek Tüketici Hakları Derneği'nin Bilecik için büyük önem arz ettiğini kaydetti.

Tüm Bileciklileri, bilinçli bir tüketici olmanın yolunun geleceğe yaşanabilir bir Bilecik bırakmak için kendileri ile birlikte çalışmaya ve derneğe üye olmaya davet eden Hayrettin Sabırlı, "Tüketici hakkı demek, yaşamın her alanında var ve etkin olmak demektir. Derneğimiz Bilecik için çok ama çok önem arz etmektedir. Çünkü Bilecik il olarak ülkemiz için çok önemlidir ve dünya üzerinde Türkiye Cumhuriyeti oldukça sonsuza dek var olacaktır. Çünkü bir ülkede hanımlar ve gençlik ne kadar her anlamda donanımlı ve bilgili olur ise daima güçlüdür. Derneğimiz, gerek Bilecik gerekse Bozüyük şubeleri ve daha sonra açacağımız şube ve temsilcilikler olarak çok yoğun bir çalışma programı hazırladık. İlgili kamu ve özel kurumlarımıza, bankalarımıza gibi kuruluşlarımıza gerek 2013 gerekse 2014 yılı başlarından günümüze dek her türlü yazılarımızı, uyarılarımızı, önerilerimizi ve her türlü ve de hatırlatmalarımızı yaptık. 01 Nisan 2014 tarihi itibarı ile hem kendi içimizde kurumsallaşacağız. Hem de çok ciddi çalışmalarımızı başlatacağız ve artık 'ben yaptım oldu, benim arkamda çok güçlü avukatlar var' söylemleri ve bir takım güçler döneminin bitişini bu ülke insanının değer göreceği bir dönem başlayacaktır" dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !