Vali Büyükakın, Siyasi Partilerin İl Başkanları İle Bir Araya Geldi

Haber Tarihi : 09.02.2018 17:23:38 Bilecik Valisi Tahir Büyükakın, siyasi partilerin il başkanları ile bir araya geldi.
A +   A -

Bilecik’in mevcut durumunun, yapılan ve yapılacak hizmetlerin değerlendirildiği görüşmede Ak Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik İl Başkanı Metin Yaşar, Milliyetçi Hareket Partisi Bilecik İl Başkanı Mehmet Karuk, Büyük Birlik Partisi Bilecik İl Başkanı Murat Önal, Demokrat Parti Bilecik İl Başkanı Sezai Balta ve Saadet Partisi Bilecik İl Başkanı Seyfettin Tıkız hazır bulundu.

Şehirlerin yönetiminde toplumun her kesiminin duygu ve düşüncelerinin önemli olduğuna dikkat çeken Vali Büyükakın, "Siyasi partilerimiz demokrasimizin zenginliği. Bu şehirlerimiz içinde geçerli. Bugün burada farklı siyasi düşüncelerde olan ancak Bilecik’e hizmet etme gibi ortak bir amaç için çalışan siyasi parti il başkanlarımız ile bir araya geldik. Kendileri ile Bilecik hakkında konuştuk. Bu kentin Valisi olarak bu kentte yaşayan herkesin düşüncesi benim için çok değerli. Aralıklarla toplumun tüm kesimlerini temsil eden gruplarla bir araya geleceğiz” dedi.

Siyasi parti il başkanları da görüşmeden duydukları memnuniyeti dile getirerek Vali Büyükakın’a çalışmalarında başarılar dilediler.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !