Vali Büyükakın Söğüt'te Muhtarlarla Buluştu

Haber Tarihi : 30.04.2018 14:15:13 Bilecik Valisi Tahir Büyükakın, Söğüt ilçesinde köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
A +   A -

Söğüt Belediyesi Yaşam Merkezi Salonu'nda gerçekleşen toplantıya, Kaymakam Murat Öztürk, Belediye Başkanı Halil Aydoğdu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Halis Nalbant, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Onur Durna, İlçe Emniyet Müdür Vekili Coşkun Bartın, İl Mahalli İdareler Müdürü Hakkı Elmas ve ilgililer ile köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde yürütülen çalışmalar kapsamında muhtarlar aracılığıyla toplumun taleplerinin alındığını ve bu konuda çalışma yürütüldüğünü ifade eden Vali Büyükkakın, "Bizler buraya talepleri değerlendirmek ve doğrudan talepleri almak, işlerin takibini yapmak üzere geliyoruz. Mevcut durum hakkında bilgi alıyor, değerlendirmeler yapıyor, öncelikli meseleleri tespit edip ve doğru adımlar atmak istiyoruz." dedi.

Toplantı, muhtarların istek ve taleplerini iletmesiyle sona erdi.

Vali Büyükakın, daha sonra ilçede İl Özel İdare tarafından yapımı devam eden projeleri yerinde inceleyerek, ilgililerden bilgi aldı.


ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !