Vezirhan Belediyesi Parke Çalışmalarını Sürdürüyor

Haber Tarihi : 05.12.2017 13:18:08 Bilecik’in Vezirhan Belde Belediyesi tarafından başlatılan parke yapımı tüm hızıyla devam ediyor.
A +   A -

Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş ise belediye ekipleri tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı. Duymuş, “Beldemiz İstasyon Mahallesi Gölpazarı Caddesi 2’nci etap parke taşı ve trotuar yenileme çalışması başladı.

İstasyon Mahallemizde geçtiğimiz aylarda başlayan elektrik nakil hatlarının yer altına alınması çalışması bitti. Bu çalışmaların bitmesiyle cadde parke taşı ve trotuar yenileme çalışmaları da başladı.

Hava şartlarının izin vermesi halinde en kısa zamanda çalışmalar bitecek. Mahallelerimiz daha yaşanabilir ve daha modern bir görüntüye kavuşacak. Bu çalışmalar devam ederken oluşabilecek ulaşım aksaklıklarından dolayı mahalle sakinlerimizden özür diler, yapılan tüm bu hizmetlerin halkımızın daha güzel ortamlarda yaşayabilmesi için olduğunu belirtmek isteriz. Daha yaşanabilir bir Vezirhan için çalışmalarımız devam ediyor” dedi.