Yabancı Uyruklu Öğrenciler Bir Araya Geldi

Haber Tarihi : 23.03.2017 17:01:10 Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nde eğitim gören yabancı uyruklu öğrenciler, depo ve raf sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir firmanın temsilcileri ile bir araya geldi.
A +   A -

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektör Prof. Dr. İbrahim Taş’ın ev sahipliğinde bir restoranda gerçekleşen buluşmaya depo ve raf sistemleri firmasının sahibi Halil İbrahim Gül ile birlikte firma yetkilileri ve üniversitenin yabancı uyruklu öğrencileri katıldı.

Toplantıda firma yetkilileri öğrencilerin gelecek planları hakkında bilgi edinirlerken, öğrencilere firmalarının istihdam olanakları hakkında bilgi verdiler.

Firmasının sahibi Halil İbrahim Gül, toplantıda yaptığı açıklama, firmalarının, Ürdün, Kazakistan, Özbekistan, Gürcistan, Cezayir ve Brezilya’da satış ofisleri bulunduğunu belirterek, “35 ülkeye ihracat yapıyoruz. Firmamızda yabancı uyruklu çalışanlar da var. Bu konuda Üniversitenin potansiyelini değerlendirip nitelikli iş gücünü istihdama kazandırmak istiyoruz. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş, firmanın üniversiteye göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederim” dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !