Yeni Göreve Başlayan Başhekim Dr. Özyaşar'dan AK Parti İlçe Başkanlığına Ziyaret

Haber Tarihi : 01.02.2018 10:46:26 Osmaneli Selahattin Çetintaş Devlet Hastanesi Başhekimi olarak atanan Dr. Güliz Bilgiç Özyaşar, İdari ve Mali işler Müdürü Sinan Mut Özyaşar ile birlikte Ak Parti İlçe Başkanı Mefaret Göbekçi’yi parti binasında ziyaret etti.
A +   A -

Dr. Özyaşar, İlçe Başkanı Mefaret Göbekçi ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşıladı. İlçe Başkanı Mefaret Göbekçi, göreve yeni başlayan Başhekim Özyaşar’ı tebrik ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Samimi bir ortamda geçen ziyarette hastanenin durumu ve verilen ve verilmesi planlanan yeni hizmetler hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Göbekçi, "Devlet Hastanemiz imkânlar dâhilinde personeli ile güzel hizmetler veriyor. Bu Hizmetlerin devamı için Ak Parti İlçe teşkilatı olarak bizlere düşecek görev varsa bizler bu konuda hazırız" dedi.

Göreve yeni başlayan Başhekim Dr. Güliz Bilgiç Özyaşar ise “Hastanemiz daha önceki başhekim, meslektaşım Ferhat Damkacı, göstermiş olduğu gayretler ile idarecisi, personeli ve doktor kadrosu ile ilçe ve bölge halkına en iyi hizmeti vermeyi gaye edinmiştir. Bugünden sonra da çıtayı yüksek tutarak yeni hizmetler için çalışmalarımız devam edecek” dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !