Yenipazar Halk Eğitim Merkezi Kursiyerlerine Başarı Belgeleri Verildi

Haber Tarihi : 26.05.2016 13:04:25 Bilecik’in Yenipazar İlçe Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen kurslara katılanlara başarı belgeleri dağıtıldı.
A +   A -

Yenipazar İlçe Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen kurslara katılanlara 21 kursiyere, Yenipazar Belediyesi Düğün Salonunda düzenlenen törenle sertifikaları verildi.

Ebru, resim ve tekstil kurslarına katılan 21 kursiyer için belge dağıtım törenine, Yenipazar Kaymakamı Bekir Özen, Yenipazar Belediye Başkan Vekili Hüseyin Ünal, Yenipazar İlçe Garnizon Komutanı Üzeyir Cırrık, Yenipazar Halk Eğitim Merkezi Müdürü Seyit Ali Katrancı ve daire amirleri katıldı.

Açılış konuşması yapan Yenipazar Halk Eğitim Merkezi Müdürü Seyit Ali Katrancı, ilçede bir alanda kurslar düzenlendiğini ifade ederek, “Ebru, resim ve tekstil kurslarına katılımlar güzel oldu. Kursiyerlerimizin yaptığı çalışmalarda güzel eserler ortaya çıktı. Bu kursların devamını getirerek, vatandaşlarımız el becerilerini daha iyi yerlere taşıyacağımıza inanıyorum” dedi.

Tören, Yenipazar Halk Eğitim Merkezinin bağlama ve halk oyunları gösterisinin ardından hazırlanan serginin gezilmesi ile sona erdi.