Yıldız Kızlardan Kritik Galibiyet

Haber Tarihi : 30.01.2018 12:15:23 Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor, Yıldız Kızlar kategorisinde 1308 Osmaneli Belediyesi ile karşılaştı.
A +   A -

Bozüyük Belediyesi kapalı spor salonunda gerçekleştirilen müsabakayı izleyenler arasında Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ve Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin de yer aldı. Yıldız Kızlar kategorisinde müsabakalar sonunda il birincisinin belli olacağı maçlar devam ederken, Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor’un almış olduğu galibiyet takımı il birinciliğine bir adım daha yaklaştırdı. Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor’un 3-0 kazandığı maç sonunda Belediye Başkanları Fatih Bakıcı ve Münür Şahin oyuncuları tebrik ederek, yapılan maçlarda asıl önemli olanın sağlıklı bir yaşam ve spor ile gelişen zihinler olduğunu belirttiler.

Karşılaşmanın ardından Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor oyuncularını tebrik eden Başkan Bakıcı; "Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor olarak futbolda, voleybolda ve mücadele ettiğiniz tüm branşlarda almış olduğunuz galibiyetler bizleri gururlandırıyor. Sizler bugünün yıldızları ve geleceğin profesyonel sporcularısınız, Bozüyük Belediyesi olarak ve Bozüyük olarak her zaman sizlerin yanınızdayız" dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !