Haber Tarihi : 02.02.2018 17:22:48

Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi'ne Ziyaretçi Akını

Bilecik Belediyesi tarafından kentte kazandırılan Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi, her gün gerek heyet ve gruplar şeklinde gerek bireysel olarak ağırladığı misafirleri ile Bilecik’in tanıtım ve turizm faaliyetlerine büyük katkılar sağlıyor.

Özellikle hafta sonları ziyaretçi akınına uğrayan Şeyh Edebali Türbesi ve Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi, çevre il ve ilçe belediyelerden yetkilileri ağırlamaya devam ediyor. Son olarak Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Biçer ve beraberindeki heyet, Şeyh Edebali Türbesi ve Osmanlı Padişahları Tarih Şeridini ziyaret etti. Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ay’ın ağırladığı Biçer ve beraberindeki heyet, ilimiz tarihi ve kültürel değerleri hakkında yetkililerden bilgi aldı. Tarih Şeridi Gösteri Salonunda ’Bilecik Belgeseli’ni izleyen Başkan Yardımcısı Biçer, tarih şeridine olan hayranlıklarını ifade ederek, güzel çalışmaları dolayısıyla Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya teşekkür etti.

Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ay, Şeyh Edebali Türbesinde dua eden konuklarına, Bilecik’e ait hediyeler takdim etti.